Të gjitha kategoritë

home>Produkt>Fletë akilike me ngjyra>Fletë akrilike me ngjyra transparente

Fletë akrilike me ngjyra transparente


Transparent color acrylic sheets have the best light transmittance and shiny appearance, striking colors that makes them suitable for signage and adsvertising ,store displays and architectural decoration among many other uses.

Përshkrim
materialMaterial 100% i ri Virgin Raw Mitsubishi
Trashësia1.8, 2, 3, 4, 5, 8,10,15,20, 30, 50,60 mm (1.8-60 mm)
Ngjyra transparent (e qartë), e bardhë, opal, e zezë, e kuqe, jeshile, blu, e verdhë, etj. Ngjyra OEM OK
Madhësia standarde1220*1830, 1220*2440,1270*2490, 1610*2550,
1440*2940, 1850*2450, 1050*2050,1350*2000,2050*3050,1220*3050 mm
CertifikatëCE, SGS, DE dhe ISO 9001
PajisjeModele xhami të importuara (nga Pilkington Glass në MB)

Moq

30 copë, mund të përzihet me ngjyra/madhësi/trashësi
Ofrimit10-25 ditë

 

Karakteret e fletës akrilike të përgjithshme të derdhura:
◇ Transmetim i lartë deri në 92%;
◇ Pesha e lehtë: më pak se gjysma e peshës së qelqit;
◇ Rezistencë e shkëlqyer ndaj motit ndaj zbardhjes dhe deformimit;
◇ Rezistencë e jashtëzakonshme ndaj ndikimit: 7-16 herë më e madhe rezistencë ndaj goditjes se xhami;
◇ Rezistencë e shkëlqyer kimike dhe mekanike: rezistencë ndaj acidit dhe alkalit;
◇ Lehtësia e fabrikimit: Fleta akrilike mund të lyhet, të lyhet me mëndafsh, të lyhet me vakum, dhe gjithashtu mund të sharrohet, shpohet dhe përpunohet për të formuar pothuajse çdo formë kur nxehet në një gjendje të përkulshme.

Fletë akrilike të derdhura të cilësisë së lartë të bëra vetëm nga lëndë e parë 100% e virgjër.

图片 1

Të gjitha fletët akrilike janë të veshura me UV, fletët e garancisë jo ndryshim kur përdoret jashtë, mund të përdoret jashtë për 8-10 vjet.

◇No smell when cut them by laser or CNC machine, easily bendable and formable.

Filmi mbrojtës është i importuar, më i trashë dhe lehtësisht për t'u hequr, nuk ka mbetur ngjitës.

33


Toleranca më e mirë e trashësisë dhe trashësia e mjaftueshme

Pronë fizike

PROPERTYUNITVLERA
MEKANIKGravitet specifik-1.19-1.2
Fortësia Roswellkg/cm 2M-100
Forca e qethjeskg/cm 2630
Forca Flexuralkg/cm 21050
Forca elastikkg/cm 2760
Forca shtypësekg/cm 21260
ELEKTRIKEForca didlektikeKv / mm20
Rezistenca në sipërfaqeom> 10 16
OPTICALTransmetueshmëria e dritës%92
Indeksi refraktiv-
TERMIKENgrohja specifikeCal/gr℃0.35
Koeficienti i Kortduktivitetit TermikCal/xee/cm/℃/cm
Temperatura e Formimit të Nxehtë140-180
Temperatura e nxehtë e deformimit100
Koeficienti i Zgjerimit termikCmfcm/V6 × 10-5
TË NDRYSHMEThithja e ujit (24 orë)%0.3
Teste%Asnje
Erë

Zgjerimi dhe tkurrja

Për shembull, merrni një fletë akrilike me gjatësi 1000 mm.
Në verë (40℃), do të zgjatet në 1002 Në dimër (-30℃), do të rritet në 997mm.         

Aplikime
Our highest quality acrylic sheets have excellent clarity, weatherability and high strength. They can be thermoformed, cut, drilled, bent, machined, engraved, polished and glued.They can be apply to signage and adsvertising/medical/acrylic barrier/equipment/sanitaryware/architecture/interior design and furniture/automotive/recreation/office stationery/acrylic jewelry and so on.


Certifikata

Certifikatat që ka marrë fleta jonë e derdhur akrilike: ISO 9001, CE, SGS DE, certifikata CNAS.图片 6图片 7

FAQ

Pyetje: A jeni prodhues apo kompani tregtare?
A: Ne jemi një prodhues profesionist me 15 vjet përvojë në këtë fushë.
Pyetje: Si mund ta marr mostrën?
Përgjigje: Mostrat e vogla të disponueshme janë falas, thjesht mblidhen mallrat.
Pyetje: Sa kohë mund të pres të marr mostrën?
Përgjigje: Ne mund të përgatisim mostra brenda 3 ditëve. Zakonisht duhen rreth 5-7 ditë për dorëzim.
Pyetje: Cila është MOQ juaj?
Përgjigje: MOQ është 30 copë/porosi. Çdo madhësi, trashësi.
Pyetje: Çfarë ngjyrash mund të bëni?
A: Ne kemi 60 ngjyra të rregullta, Ne mund të personalizojmë ngjyrën e veçantë sipas kërkesës tuaj.
Pyetje: A mund të kemi logon tonë ose emrin e kompanisë për t'u printuar në paketimin tuaj?
A: Sigurisht. Logoja juaj mund të vendoset në paketë duke shtypur ose ngjitës.
Pyetje: Cila është koha juaj për prodhimin masiv?
Përgjigje: Normalisht 10-30 ditë, varet nga madhësia, sasia dhe sezoni.
Pyetje: Cila është afati juaj i pagesës?
Përgjigje: T/T, L/C, Paypal, Western Union, DP
Pyetje: Si e paketoni atë?
Përgjigje: Çdo fletë e mbuluar me film PE ose letër artizanale, rreth 1.5 ton e paketuar në një paletë druri.

Pse të zgjidhni na

e41ba01cc5ff3c443fee1858a311e1a

Jumei është prodhuesi dhe zhvilluesi i fletëve akrilike të derdhura të klasit botëror, fabrika jonë ndodhet në Zonën Industriale Yushan Shangrao City, provinca Jiangxi. Fabrika mbulon një sipërfaqe prej 50000 metra katrorë, produktiviteti i vitit arrin në 20000 ton.

Jumei prezanton nivelin kryesor në botë të linjave të prodhimit të automatizimit akrilik të derdhjes dhe përdorin lëndë të parë 100% të pastër të virgjër për të siguruar cilësinë më të mirë. Ne kemi një histori dekadash që angazhohemi në industrinë e akrilit dhe kemi një ekip profesional R&D, fabrika jonë dhe prodhimet tona janë të gjitha në përputhje me standardet ndërkombëtare ISO 9001, CE dhe SGS.

20 vjet prodhues akrilik i derdhur

12 vite përvojë në eksport

Fabrika e re e avancuar, ekipi i inxhinierëve profesionistë nga Tajvani, ne eksportuam në më shumë se 120 vende.

Linja prodhimi plotësisht automatike

Fabrika jonë e avancuar ka gjashtë linja prodhimi plotësisht automatike, të cilat janë në gjendje të garantojnë efikasitetin, besueshmërinë dhe sigurinë më të lartë të prodhimit. Aktualisht mund të arrijmë nivelin 20 mijë tonë si prodhim maksimal vjetor, dhe në të ardhmen e ardhshme, ne do të përmirësojmë vazhdimisht kapacitetet tona për të përmbushur kërkesat në rritje nga klientët tanë globalë.

Punëtori pa pluhur

Për t'i shërbyer qëllimit të ofrimit të produkteve të fletëve akrilike me cilësi të lartë, ne kemi përmirësuar punëtorinë tonë: punishtja rezistente ndaj pluhurit mund të garantojë cilësinë e nivelit të lartë të produkteve tona përmes të gjithë proceseve të prodhimit.

1613717370337572

Paketimi dhe Transporti

◇ E paprerë, me buzë PVC

Madhësitë e pa shkurtuara si 1250*1850mm, 1050*2050mm, 1250*2450mm, 1850*2450mm, 2090*3090mm

11

E prerë, pa buzë PVC

Madhësitë e shkurtuara si

Mbuluar me letër artizanale me logo

Logoja mund të jetë logoja e markës sonë Jumei Gjithashtu në rregull për të bërë logon OEM

Mbuluar me letër të thjeshtë artizanale

Letra është shumë e lehtë për t'u hequr, e importuar nga Malajzia, si letër e zakonshme ashtu edhe letër logo JM

Mbuluar me film PE

Dy lloje filmash PE Film transparent PE Film i bardhë PE, mund të bëjë gjithashtu logon OEM

CNa Ndihmoni

Kategoritë e nxehta