Të gjitha kategoritë

home>Produkt>Fletë akrilike sanitare (vaskë)

Fletë akrilike sanitare (vaskë)


Akriliku sanitar është një material sintetik i veçantë, i krijuar për të prodhuar vaska. Për shkak të rezistencës ndaj kimikateve dhe pastrimit, fletët akrilike sanitare janë zgjedhja e preferuar për vaska, tabaka dushi. Sipërfaqja akrilike është spekulare dhe e qëndrueshme. Ofron jetë të gjatë, kujdes të lehtë dhe kërkesa higjienike për vaska.

Njëra anë mbrohet nga filmi PE i pastër i termoformueshëm, duke lejuar trajtim më të sigurt gjatë ciklit të plotë të prodhimit, brenda temperaturave standarde të punës të industrisë. 

Opsionet tona të madhësive dhe trashësisë së gamës së gjerë do t'u japin klientëve më shumë zgjedhje.

Përshkrim
Emri i ProduktitPajisje higjienike Fletë akrilike / Fletë akrilike për vaska / lavaman / lavaman / tabaka dushi
TipiCast (Cell Cast)
Gravitet1.2g / cm3
Trashësia (mm)2mm - 5mm
Kapaciteti i prodhimit2000 ton/muaj.
Colorse bardhë, e verdhë, kafe, e fildishtë, etj.. 38 ngjyra standarde, të disponueshme me porosi
PaketimFilm PE rezistent ndaj nxehtësisë nga njëra anë
Masat1900 X 960 mm, 1780 X 960 mm, 1250 X 2050 mm, etj. mbi 50 madhësi
CertifikataCE, ISO 9001, RoHS
Moq500 kg.
Aplikime

Certifikata

Çertifikatat që fleta jonë akrilike e hedhur: çertifikata ISO 9001, CE, SGS DE, CNAS.


FAQ

Pyetje: A jeni prodhues apo kompani tregtare?

A: Ne jemi një prodhues profesionist me përvojë 15 vjeçare në këtë fushë.

Pyetje: Si mund ta marr mostrën?

A: Mostrat e vogla në dispozicion janë falas, vetëm mbledhin mallra.

Pyetje: Sa kohë mund të pres të marr mostrën?

A: Ne mund të përgatisim mostra brenda 3 ditëve. Zakonisht duhen rreth 5-7 ditë për dorëzimin.

Pyetje: Cila është MOQ juaj?

A: MOQ është 30 copë / porosi. Çdo madhësi, trashësi.

Pyetje: Cilat ngjyra mund të bëni?

A: Ne kemi 60 ngjyra të rregullta, Ne mund të rregullojmë ngjyra të veçanta sipas kërkesës tuaj.

Pyetje: A mund të kemi logon ose emrin e kompanisë tonë që të shtypet në paketën tuaj?

A: Sigurisht. Logoja juaj mund të vendoset në pako duke shtypur ose ngjitur.

Pyetje: Cila është koha juaj për prodhimin masiv?

A: Normalisht 10-30 ditë, varet nga madhësia, sasia dhe stina.

Pyetje: Cila është afati juaj i pagesës?

A: T / T, L / C, Paypal, Western Union, PD

Pyetje: Si e paketoni?

A: Çdo fletë e mbuluar me film PE ose letër artizanale, rreth 1.5 tonë të paketuara në një paletë druri.

Pse të zgjidhni na

e41ba01cc5ff3c443fee1858a311e1a

Jumei është prodhues dhe zhvillues i fletëve akrilike të klasit botëror, fabrika jonë ndodhet në Yushan Zona Industriale Qyteti Shangrao, provinca Jiangxi. Fabrika mbulon një sipërfaqe prej 50000 metra katrorë, prodhimtaria e vitit arrin 20000 tonë.

Jumei prezanton nivelin kryesor botëror të hedhjes së linjave të prodhimit të automatizmit akrilik dhe përdorimin e lëndës së parë të virgjër 100% të pastër për të siguruar cilësinë më të mirë. Ne kemi histori dekadash të angazhuara në industrinë akrilike dhe kemi një ekip profesional R&D, Fabrika jonë dhe prodhimet tona të gjitha përputhen me standardin ndërkombëtar ISO 9001, CE dhe SGS.

20 vite prodhues akrilik i hedhur

12 vjet përvojë eksporti

Fabrika e re e përparuar, ekipi inxhinier profesionist nga Tajvani ... ne kemi eksportuar në më shumë se 120 vende.

Linjat e prodhimit plotësisht automatike

Fabrika jonë e përparuar ka gjashtë linja prodhimi automatik, të cilat janë në gjendje të garantojnë efikasitetin, besueshmërinë dhe sigurinë më të lartë të prodhimit. Aktualisht mund të arrijmë nivelin 20K tonë si prodhimi maksimal vjetor, dhe në të ardhmen e ardhshme, ne do të azhurnojmë vazhdimisht kapacitetet tona për të përmbushur kërkesat në rritje nga klientët tanë globalë.

Punishte pa pluhur

Për t'i shërbyer qëllimit të sigurimit të produkteve me cilësi të lartë të fletëve akrilike, ne kemi azhurnuar punëtorinë tonë: punëtoria kundër pluhurit mund të garantojë cilësinë e nivelit të lartë të produkteve tona përmes të gjithë proceseve të prodhimit.

1613717370337572

Paketimi dhe Transporti

CNa Ndihmoni