Të gjitha kategoritë

home>Produkt>Pëlhurë, fletë akrilike me shkëlqim

Pëlhurë, fletë akrilike me shkëlqim


Fletët Akrilike të Pëlhurës mund të priten, shpohen, shpartallohen, priten me lazer, ngjiten, formohen, vulosen me nxehtësi dhe mëndafshi shfaqen si çdo fletë tjetër standarde akrilike. Idealshtë gjithashtu ideal në aplikimet që kërkojnë produkte të tjera akrilike të përdoren në kombinim me pëlhurën pa pasur nevojë për fiksues mekanikë ose ngjitës kompleks.

Kjo fletë unike ka thekon me shkëlqim të ngulitur direkt në material. E shkëlqyeshme për ato projekte krijuese që kërkojnë modele magjepsëse tërheqëse për sytë. 

Vini re se modeli dhe qëndrueshmëria e shkëlqimit do të ndryshojnë nga fleta në fletë. Mund të ketë gjithashtu papërsosmëri të vogla sipërfaqësore. Këto nuk konsiderohen defekte dhe janë rezultat i procesit të prodhimit të nevojshëm për të bërë këto fletë.


Përshkrim

Fletë akrilike të hedhura të nivelit të lartë të bëra nga vetëm 100% lëndë e parë e virgjër.

图片 1

Të gjitha fletët akrilike janë të veshura me UV, fletët e garancisë jo ndryshim kur përdorni jashtë, mund të përdorni në natyrë për 8-10 vjet.

 

Nuk ka erë kur i prisni me lazer ose makinë CNC, lehtësisht e lakueshme dhe e formueshme.

图片 3

Filmi mbrojtës importohet, më i trashë dhe hiqet lehtë, nuk mbetet asnjë ngjitës.

Toleranca më e mirë e trashësisë dhe trashësia e mjaftueshme

fletë akrilike pëlhurefletë akrilike vezulluese

23

Fletë akrilike prej pëlhure, fletë akrilike me shkëlqim

Material 100% i virgjër Mitsubishi

15 VJET përvojë në prodhim

Tashmë eksportohet në më shumë se 90 vende

Do t'ju ndihmojë të zgjeroni mirë tregun.

materialMaterial 100% i virgjër Mitsubishi
Trashësia2.8mm, 3mm, 3.5mm, 4mm
Ngjyra Argjend, ari, e kuqe, e verdhë, jeshile etj të gjitha llojet e modeleve
Madhësia standarde1220 * 1830, 1220 * 2440 mm
CertifikatëCE, SGS, DE dhe ISO 9001
PajisjeModele qelqi të importuara (nga Pilkington Glass në MB)
Moq18 fletë të secilës trashësi/ngjyrë/madhësi
Ofrimit10-25 ditë

Sheets Fletët Akrilike të Pëlhurës mund të priten, shpohen, shpartallohen, priten me lazer, ngjiten, formohen, stampohen me nxehtësi dhe mëndafshi si çdo tjetër
fletë standarde akrilike. Isshtë gjithashtu ideal në aplikimet që kërkojnë produkte të tjera akrilike të përdoren në kombinim me
pëlhurë pa nevojën për fiksues mekanik ose ngjitës kompleks.
Sheet Kjo fletë unike ka thekon me shkëlqim të ngulitur direkt në material. E shkëlqyeshme për ato projekte krijuese që kërkojnë glamour
dizajne tërheqëse.
◇ Vini re se modeli dhe qëndrueshmëria e shkëlqimit do të ndryshojnë nga fleta në fletë. Mund të ketë gjithashtu një sipërfaqe të vogël
papërsosmëritë. Këto nuk konsiderohen defekte dhe janë rezultat i procesit të prodhimit të nevojshëm për të bërë këto fletë.


24
25
26
27
31
图片 8
29
30
Pronë fizike
ProduktFletë akrilike prej pëlhure, fletë akrilike me shkëlqim
Ngjyra Shkëlqim argjendi, shkëlqim ari, pëlhurë me model argjendi, pëlhurë me ngjyra
Trashësia3-5mm
Masat1220x1830, 1220x2440 (mm)
tiparNgjyra të shkëlqyera; Rezistenca ndaj motit; Aftësi e mirë e procesit; Jo toksike; I papërshkueshëm nga uji; Eko-mik; Lehtë për tu pastruar.
Aplikime

Aplikimet:

1) Shpallja: Shtypja e ekranit të mëndafshit, materialet e gdhendjes, bordi i ekspozitës.

2) Ndërtimi dhe Dekorimi: Fletë dekorative për jashtë dhe brenda, rafte magazinimi.

3) Anija dhe automjeti: Materialet e dekorimit të brendshëm të autobusëve, trenave, metrosë, anijeve me avull.

4) Mobilje:  Mobilje zyre, dollap kuzhine, dollap banjo.

5) Aplikimi Industrial: Produkte të termoformuara, inxhinieri për mbrojtjen e mjedisit.

6) Të tjerët: Pllakë derdhëse, lagështi plazhi, materiale lythi, të gjitha llojet e pllakave të lehta ndarëse.

Pse të zgjidhni na

e41ba01cc5ff3c443fee1858a311e1a

Jumei është prodhues dhe zhvillues i fletëve akrilike të klasit botëror, fabrika jonë ndodhet në Yushan Zona Industriale Qyteti Shangrao, provinca Jiangxi. Fabrika mbulon një sipërfaqe prej 50000 metra katrorë, prodhimtaria e vitit arrin 20000 tonë.

Jumei prezanton nivelin kryesor botëror të hedhjes së linjave të prodhimit të automatizmit akrilik dhe përdorimin e lëndës së parë të virgjër 100% të pastër për të siguruar cilësinë më të mirë. Ne kemi histori dekadash të angazhuara në industrinë akrilike dhe kemi një ekip profesional R&D, Fabrika jonë dhe prodhimet tona të gjitha përputhen me standardin ndërkombëtar ISO 9001, CE dhe SGS.

20 vite prodhues akrilik i hedhur

12 vjet përvojë eksporti

Fabrika e re e përparuar, ekipi inxhinier profesionist nga Tajvani ... ne kemi eksportuar në më shumë se 120 vende.

Linjat e prodhimit plotësisht automatike

Fabrika jonë e përparuar ka gjashtë linja prodhimi automatik, të cilat janë në gjendje të garantojnë efikasitetin, besueshmërinë dhe sigurinë më të lartë të prodhimit. Aktualisht mund të arrijmë nivelin 20K tonë si prodhimi maksimal vjetor, dhe në të ardhmen e ardhshme, ne do të azhurnojmë vazhdimisht kapacitetet tona për të përmbushur kërkesat në rritje nga klientët tanë globalë.

Punishte pa pluhur

Për t'i shërbyer qëllimit të sigurimit të produkteve me cilësi të lartë të fletëve akrilike, ne kemi azhurnuar punëtorinë tonë: punëtoria kundër pluhurit mund të garantojë cilësinë e nivelit të lartë të produkteve tona përmes të gjithë proceseve të prodhimit.

1613717370337572

CNa Ndihmoni