Të gjitha kategoritë

home>Rreth Nesh>Profili i kompanisë

Rreth JumeiJumei është prodhues dhe zhvillues i fletëve akrilike të klasit botëror, fabrika jonë ndodhet në Yushan Zona Industriale Qyteti Shangrao, provinca Jiangxi. Fabrika mbulon një sipërfaqe prej 50000 metra katrorë, prodhimtaria e vitit arrin 20000 tonë.

Jumei prezanton nivelin kryesor botëror të hedhjes së linjave të prodhimit të automatizmit akrilik dhe përdorimin e lëndës së parë të virgjër 100% të pastër për të siguruar cilësinë më të mirë. Ne kemi histori dekadash të angazhuara në industrinë akrilike dhe kemi një ekip profesional R&D, Fabrika jonë dhe prodhimet tona të gjitha përputhen me standardin ndërkombëtar ISO 9001, CE dhe SGS.

KUSH JEMI & KEMI


20 vite prodhues akrilik i hedhur

12 vjet përvojë eksporti

Fabrika e re e përparuar, ekipi inxhinier profesionist nga Tajvani ... ne kemi eksportuar në më shumë se 120 vende.

Linjat e prodhimit plotësisht automatike

Fabrika jonë e përparuar ka gjashtë linja prodhimi automatik, të cilat janë në gjendje të garantojnë efikasitetin, besueshmërinë dhe sigurinë më të lartë të prodhimit. Aktualisht mund të arrijmë nivelin 20K tonë si prodhimi maksimal vjetor, dhe në të ardhmen e ardhshme, ne do të azhurnojmë vazhdimisht kapacitetet tona për të përmbushur kërkesat në rritje nga klientët tanë globalë.

Punishte pa pluhur

Për t'i shërbyer qëllimit të sigurimit të produkteve me cilësi të lartë të fletëve akrilike, ne kemi azhurnuar punëtorinë tonë: punëtoria kundër pluhurit mund të garantojë cilësinë e nivelit të lartë të produkteve tona përmes të gjithë proceseve të prodhimit.


padefinuar