Të gjitha kategoritë

home>Produkt>Pastroni fletën akrilike

Pastroni fletën akrilike të hedhur


Transparenca e qartë e fletëve akrilike të hedhura është më shumë se 92%, ka peshë të lartë molekulare, ngurtësi të shkëlqyeshme, forcë dhe rezistencë të shkëlqyeshme kimike. Përdoret në linjën e reklamave për shtypje dhe gdhendje, dhe për produktet e zanatit.

Fleta akrilike është një plastikë e dobishme dhe e qartë që i ngjan qelqit, por ka veti që e bëjnë atë superiore ndaj qelqit në shumë mënyra. Akriliku ofron transmetueshmëri të lartë të dritës dhe mund të formohet lehtësisht nga nxehtësia pa humbje të qartësisë optike.


Përshkrim
material100% Material i Ri Raw Virgin Mitsubishi
Trashësia1.8, 2, 3, 4, 5, 8,10,15,20, 30, 50,60 mm (1.8-60 mm)
Ngjyra transparente (e qartë), e bardhë, opal, e zezë, e kuqe, jeshile, blu, e verdhë, etj. OEM ngjyra në rregull
Madhësia standarde1220*1830, 1220*2440,1270*2490, 1610*2550,
1440*2940, 1850*2450, 1050*2050,1350*2000,2050*3050,1220*3050 mm
CertifikatëCE, SGS, DE dhe ISO 9001
PajisjeModele qelqi të importuara (nga Pilkington Glass në MB)
Moq30 copë, mund të përzihen me ngjyra / madhësi / trashësi
Ofrimit10-25 ditë

Karakteret e fletës akrilike të përgjithshme

Transmetueshmëri e lartë deri në 92%;
Pesha e lehtë: më pak se gjysma e rëndë se xhami;
Rezistencë e shkëlqyeshme ndaj motit ndaj ndryshimit të ngjyrës dhe deformimit;
Rezistencë e jashtëzakonshme ndaj goditjes: 7-16 herë rezistencë ndaj goditjes më e madhe se xhami;
Erezistencë e shkëlqyeshme kimike dhe mekanike: rezistencë ndaj acidit dhe alkali;
Lehtësia e fabrikimit: Fleta akrilike mund të pikturohet, të shndërrohet në mëndafsh, të veshura me vakum, dhe gjithashtu mund të sharrohet, shpohet dhe përpunohet për të formuar pothuajse çdo formë kur nxehet në një gjendje të lakueshme.

Fletë akrilike të hedhura të nivelit të lartë të bëra nga vetëm 100% lëndë e parë e virgjër.

2

Të gjitha fletët akrilike janë të veshura me UV, fletët e garancisë nuk janë të verdha kur përdoren jashtë, mund të përdoren në natyrë për 8-10 vjet.

3

Nuk ka erë kur i prisni me lazer ose makinë CNC, lehtësisht e lakueshme dhe e formueshme.

4

Filmi mbrojtës importohet, më i trashë dhe hiqet lehtësisht, nuk mbetet asnjë ngjitës.

5

Toleranca më e mirë e trashësisë dhe trashësia e mjaftueshme

6

Pronë fizike

PROPERTYUNITVLERA
MEKANIKGravitet specifik-1.19-1.2
Fortësia Roswellkg / cm 2M-100
Forca e qethjeskg / cm 2630
Forca Flexuralkg / cm 21050
Forca elastikkg / cm 2760
Forca shtypësekg / cm 21260
ELEKTRIKEForca didlektikeKv / mm20
Rezistenca në sipërfaqeom> 10 16
OPTICALTransmetueshmëria e dritës%92
Indeksi refraktiv-
TERMIKENgrohja specifikeCal / gr0.35
Koeficienti i Termik KortuktivishtCal / xee / cm / ℃ / cm
Temperatura e formimit të nxehtë140-180
Temperatura e ndotjes së nxehtë100
Koeficienti i Zgjerimit termikCmfcm / V                <6 × 10-5
TË NDRYSHMEThithja e ujit (24 orë)%0.3
Teste%Asnje
Erë

Aplikime

WPS - 修改 尺寸Fletët tona akrilike të cilësisë më të lartë kanë qartësi të shkëlqyeshme, qëndrueshmëri të motit dhe forcë të lartë. Ato mund të jenë të formuara me termoformim, të prerë, të shpuar, të përkulur, të përpunuar, të gdhendur, të lëmuar dhe të ngjitur. Ato mund të aplikohen në sinjalistikë dhe reklamim / mjekësore / pengesë akrilike / pajisje / pajisje sanitare / arkitekturë / dizajn të brendshëm dhe mobilje / automotive / rekreacion / shkrimi zyre / bizhuteri akrilike dhe kështu me radhë.

Certifikata

◇ Çertifikatat që fleta jonë akrilike e hedhur: çertifikata ISO 9001, CE, SGS DE, CNAS.


FAQ

Pyetje: A jeni prodhues apo kompani tregtare?
A: Ne jemi një prodhues profesionist me përvojë 20 vjeçare në këtë fushë.

Pyetje: Si mund ta marr mostrën?
A: Mostrat e vogla në dispozicion janë falas, vetëm mbledhin mallra.
Pyetje: Sa kohë mund të pres të marr mostrën?
A: Ne mund të përgatisim mostra brenda 3 ditëve. Zakonisht duhen rreth 5-7 ditë për dorëzimin.
Pyetje: Cila është MOQ juaj?
A: MOQ është 30 copë / porosi. Çdo madhësi, trashësi.
Pyetje: Cilat ngjyra mund të bëni?
A: Ne kemi 60 ngjyra të rregullta, Ne mund të rregullojmë ngjyra të veçanta sipas kërkesës tuaj.
Pyetje: A mund të kemi logon ose emrin e kompanisë tonë që të shtypet në paketën tuaj?
A: Sigurisht. Logoja juaj mund të vendoset në pako duke shtypur ose ngjitur.
Pyetje: Cila është koha juaj e drejtimit për prodhimin në masë?
A: Normalisht 10-30 ditë, varet nga madhësia, sasia dhe stina.
Pyetje: Cila është afati juaj i pagesës?
A: T / T, L / C, Paypal, Western Union, PD
Q: Si e paketoni?

A: Çdo fletë e mbuluar me film PE ose letër artizanale, rreth 1.5 tonë të paketuara në një paletë druri.


Pse të zgjidhni na

e41ba01cc5ff3c443fee1858a311e1a

Jumei është prodhues dhe zhvillues i fletëve akrilike të klasit botëror, fabrika jonë ndodhet në Yushan Zona Industriale Qyteti Shangrao, provinca Jiangxi. Fabrika mbulon një sipërfaqe prej 50000 metra katrorë, prodhimtaria e vitit arrin 20000 tonë.

Jumei prezanton nivelin kryesor botëror të hedhjes së linjave të prodhimit të automatizmit akrilik dhe përdorimin e lëndës së parë të virgjër 100% të pastër për të siguruar cilësinë më të mirë. Ne kemi histori dekadash të angazhuara në industrinë akrilike dhe kemi një ekip profesional R&D, Fabrika jonë dhe prodhimet tona të gjitha përputhen me standardin ndërkombëtar ISO 9001, CE dhe SGS.

20 vite prodhues akrilik i hedhur

12 vjet përvojë eksporti

Fabrika e re e përparuar, ekipi inxhinier profesionist nga Tajvani ... ne kemi eksportuar në më shumë se 120 vende.

Linjat e prodhimit plotësisht automatike

Fabrika jonë e përparuar ka gjashtë linja prodhimi automatik, të cilat janë në gjendje të garantojnë efikasitetin, besueshmërinë dhe sigurinë më të lartë të prodhimit. Aktualisht mund të arrijmë nivelin 20K tonë si prodhimi maksimal vjetor, dhe në të ardhmen e ardhshme, ne do të azhurnojmë vazhdimisht kapacitetet tona për të përmbushur kërkesat në rritje nga klientët tanë globalë.

Punishte pa pluhur

Për t'i shërbyer qëllimit të sigurimit të produkteve me cilësi të lartë të fletëve akrilike, ne kemi azhurnuar punëtorinë tonë: punëtoria kundër pluhurit mund të garantojë cilësinë e nivelit të lartë të produkteve tona përmes të gjithë proceseve të prodhimit.

1613717370337572

Paketimi dhe Transporti

Të patretura, me buzë PVC

Madhësi të patretura si 1250 * 1850mm, 1050 * 2050mm, 1250 * 2450mm, 1850 * 2450mm, 2090 * 3090mm


Shkurtohet, pa skaje PVC

Madhësitë e shkurtuara si 1220 * 1830mm, 1000 * 2000mm, 1220 * 2440mm, 1820 * 2420mm, 2050 * 3050mm


Mbuluar nga letra artizanale me logo

Logoja mund të jetë marka jonë Jumei Logo Gjithashtu në rregull për të bërë logon OEM


Mbuluar me letër artizanale të thjeshtë

Letra është shumë e lehtë për tu hequr, e importuar nga Malajzia, si letër e zakonshme ashtu edhe letër me logo JM


Mbuluar nga filmi PE

Filmi PE i bardhë PE, mund të bëjë logon OEM gjithashtu


CNa Ndihmoni