Të gjitha kategoritë

home>Produkt>Fletë akrilike pasqyre

Fletë akrilike pasqyre


Fleta akrilike e pasqyrës pasqyrohet nga fleta PMMA e ekstruduar.

Me një përfundim të ndritshëm reflektues dhe mbështetje të fortë mbrojtëse, produktet tona të pasqyrave plotësojnë ose tejkalojnë cilësinë, qëndrueshmërinë dhe performancën e çdo pasqyre akrilike në treg sot. Pesha e lehtë, rezistente ndaj motit dhe kimikateve dhe e lehtë për t'u fabrikuar. Ekziston një gamë e plotë ngjyrash për pasqyrën tonë akrilike. Mbështetja e pasqyrës mund të jetë me bojë të thatë dhe ngjitës ose letër PP. Konsumatorët janë shumë të kënaqur me cilësinë e lartë të qëndrueshme.


Përshkrim
materialMaterial 100% i virgjër
Trashësia0.8, 1, 1.5, 1.8, 2, 2.5, 2.8, 3 mm (0.8-5 mm)
Ngjyra Argjend, Ar, Rozë Ar, Bronz, Gri, Blu, E kuqe etj
Madhësia standarde1220*1830, 1220*2440, 1020*2020 mm
CertifikatëCE, SGS, DE dhe ISO 9001
Moq20 fletë, varet nga stoku
Ofrimit10-25 ditë
pjesë e pasmeBojë gri ose vetë ngjitëse
TipiPasqyrë me një anë, pasqyrë me dy anë, shih përmes pasqyrës/pasqyrë me dy drejtime
Filmi mbrojtësFilmi PE

Fleta pasqyre me ngjyra te ndryshme

Ngjyrat më të njohura janë argjendi, ari i lehtë, ari i errët, rozë, e kuqe, blu etj.

Na kontaktoni për më shumë detaje.

QQ 图片 20210209104628


1
2

3

Pasqyrë argjendi
Pasqyrë floriri e lehtë

Pasqyrë e artë e errët


4
5
6
Pasqyrë Rose Gold
Pasqyrë e kuqe

Pasqyrë blu


Pjesa e pasme:

Pjesa e pasme mund të jetë bojë ose vetë ngjitëse sipas kërkesës tuaj


7
8

Pjesa e pasme me bojë

Eko-miqësore dhe kundër gërvishtjeve

Pjesa e pasme me shirit vetëngjitës

80U, 100U, 120U, ngjitës i fortë


Llojet:

Llojet duke përfshirë: një pasqyrë anësore, pasqyrë me dy anë, pasqyrë e parë/pasqyrë me dy drejtime

9
10
11

Pasqyrë nga njëra anë

Pjesa e pasme mund të jetë bojë

dhe rubinet ngjitës

Pasqyrë me dy anë

Të dyja anët janë të përfunduara në pasqyrë, mund të jenë argjendi dhe argjendi, argjendi dhe ari etj

Shihni përmes pasqyrës/pasqyrë me dy drejtime

Kjo pasqyrë e veçantë ju lejon të shihni përmes saj ndërsa ende reflektoni dritën prapa


Përparësitë e fletës së pasqyrës akrilike:

Pesha e lehtë: më pak se gjysma e peshës së qelqit.

Rezistencë e jashtëzakonshme ndaj goditjes: 7-16 herë më e madhe rezistencë ndaj goditjes se xhami.

Rezistenca ndaj motit: Rezistencë e shkëlqyer ndaj motit ndaj zbardhjes dhe deformimit

Lehtë për t'u fabrikuar: Lehtë për t'u prerë, gdhendur, shpuar etj

Pronë fizike
Karakteristikat fizike të fletës akrilike të pasqyrës

PronëStandardi i testimitNjësivlerë
TË PËRGJITHSHMEDendësia relativeISO 1183-1.2
Fortësia RockwellISO-2039 2Shkalla M101
Indentacion i topitISO-2039 1MPA
Absorbimi i ujitISO 62%0.2
FamueshmëriaDIN 4102%B2
FamueshmëriaUL 94%HB
FamueshmëriaBS 476, Pt7Klasë4
MEKANIKForca elastikISO 527 (a)MPA70
Zgjatimi në pushimISO 527 (a)%4
Fuqia përkulëseISO 178 (b)MPA107
Forca në përkulje në 23!aDIN 53452MPA120
Moduli feksuralISO 178 (b)MPA3030
Forca e ndikimit CharpyISO 179 (c)Kjm-210
Koeficienti i elasticitetitDIN 53452MPA3000
IZOD Forca e goditjesISO 180/IA (d)Kjm-2-
IZOD Forca në goditje me prerjeASTMD256AK1/m²1.3
Ndajeni fortësinë e shkallës DISO 3868
80
TERMIKEPika e zbutjes së VicatDIN 51306>103


Aplikime
12

Aplikim për fletë akrilike pasqyre

Fleta e pasqyrës akrilike përdoret gjerësisht për dekorimin e brendshëm

dekorim i pasqyrës së murit

dekorim i pasqyrës së banjës

Showcase

Shfaqja e produktit

Dizajni i dyqanit

Mobilje dhe kabinet

13
14
15
16
Certifikata

Çertifikatat që fleta jonë akrilike e hedhur: çertifikata ISO 9001, CE, SGS DE, CNAS.


FAQ

Pyetje: A jeni prodhues apo kompani tregtare?
A: Ne jemi një prodhues profesionist me përvojë 15 vjeçare në këtë fushë.

Pyetje: Si mund ta marr mostrën?
A: Mostrat e vogla në dispozicion janë falas, vetëm mbledhin mallra.
Pyetje: Sa kohë mund të pres të marr mostrën?
A: Ne mund të përgatisim mostra brenda 3 ditëve. Zakonisht duhen rreth 5-7 ditë për dorëzimin.
Pyetje: Cila është MOQ juaj?
Përgjigje: MOQ është 30 copë/porosi. Çdo madhësi, trashësi, varet nga stoku
Pyetje: Cilat ngjyra mund të bëni?
Përgjigje: Më popullorja është argjendi, ari, ari rozë etj. Ne kemi më shumë se 20 ngjyra të fletëve të pasqyrës.
Pyetje: A mund të kemi logon ose emrin e kompanisë tonë që të shtypet në paketën tuaj?
A: Sigurisht. Logoja juaj mund të vendoset në pako duke shtypur ose ngjitur.
Pyetje: Cila është koha juaj e drejtimit për prodhimin në masë?
A: Normalisht 10-20 ditë, varet nga madhësia, sasia dhe stina.
Pyetje: Cila është afati juaj i pagesës?
A: T / T, L / C, Paypal, Western Union, PD
Pyetje: Si e paketoni?

Përgjigje: Çdo fletë e mbuluar me film PE, disa fletë të mbështjella me letër artizanale dhe më pas 1.5 ton të paketuara në një paletë.


Pse të zgjidhni na

e41ba01cc5ff3c443fee1858a311e1a

Jumei është prodhues dhe zhvillues i fletëve akrilike të klasit botëror, fabrika jonë ndodhet në Yushan Zona Industriale Qyteti Shangrao, provinca Jiangxi. Fabrika mbulon një sipërfaqe prej 50000 metra katrorë, prodhimtaria e vitit arrin 20000 tonë.

Jumei prezanton nivelin kryesor botëror të hedhjes së linjave të prodhimit të automatizmit akrilik dhe përdorimin e lëndës së parë të virgjër 100% të pastër për të siguruar cilësinë më të mirë. Ne kemi histori dekadash të angazhuara në industrinë akrilike dhe kemi një ekip profesional R&D, Fabrika jonë dhe prodhimet tona të gjitha përputhen me standardin ndërkombëtar ISO 9001, CE dhe SGS.

20 vite prodhues akrilik i hedhur

12 vjet përvojë eksporti

Fabrika e re e përparuar, ekipi inxhinier profesionist nga Tajvani ... ne kemi eksportuar në më shumë se 120 vende.

Linjat e prodhimit plotësisht automatike

Fabrika jonë e përparuar ka gjashtë linja prodhimi automatik, të cilat janë në gjendje të garantojnë efikasitetin, besueshmërinë dhe sigurinë më të lartë të prodhimit. Aktualisht mund të arrijmë nivelin 20K tonë si prodhimi maksimal vjetor, dhe në të ardhmen e ardhshme, ne do të azhurnojmë vazhdimisht kapacitetet tona për të përmbushur kërkesat në rritje nga klientët tanë globalë.

Punishte pa pluhur

Për t'i shërbyer qëllimit të sigurimit të produkteve me cilësi të lartë të fletëve akrilike, ne kemi azhurnuar punëtorinë tonë: punëtoria kundër pluhurit mund të garantojë cilësinë e nivelit të lartë të produkteve tona përmes të gjithë proceseve të prodhimit.

1613717370337572

Paketimi dhe Transporti
17
18
19

Hapi 1: E mbuluar me film PE, ngjitëse ngjitëse me informacion të qartë, duke përfshirë madhësinë, ngjyrën, trashësinë

Hapi 2: Çdo 5-10 fletë të mbështjella me letër artizanale, për të mbrojtur fletët mirë

Hapi 3: Rreth 1.5 ton të paketuara në një paletë druri, ose kuti druri.

21
20

Ngarkimi me paletë
Me ngarkimin e paletës, një ngarkesë enë 20 ft rreth 16-20 ton, varet nga madhësitë, ngarkesa e kontejnerit 40 ft 25-27 ton

Ngarkimi i lirshëm pa paletë
Pa ngarkimin e paletës, kurseni koston në paleta dhe mund të ngarkoni më shumë. Një ngarkesë enë 20 ft rreth 22-24 ton.

22
23
CNa Ndihmoni