сите категории

Дома>Поддршка>Изложба

Реклама 2023 година

Време: 2023-09-19 Посети: 68

微 信 图片 _20230919142349

微 信 图片 _20230919142524

Реклама е голем професионален настан на рускиот пазар на реклами. Тоа е клучен настан кој ги одразува најновите трендови на рекламниот пазар. Учесниците демонстрираат иновативни производи и услуги во рекламната индустрија.

微 信 图片 _20230919142819

JUMEI will be an exhibitor at Reklama 2023, we will bring our best-selling acrylic products for you. It’s an opportunity to showcase our products in Russia market,we are looking forward to seeing you!

Подолу се информациите за нашиот штанд:

Кабина бр: 21H40 

Датум: 23-ти до 26-ти октомври, 2023 година

Location: Expocentre Fairgrounds Hall 1 & 2, Moscow

Адреса:Krasnopresnenskaya nab., 14, Moscow, Russia, 123100


Со нетрпение очекуваме да ве видиме!


 

Жешки категории