сите категории

Дома>Поддршка>Изложба

Печатење United Expo 2023

Време: 2023-09-19 Посети: 83

微 信 图片 _20230919141734

JUMEI ќе биде изложувач на PRINTING United Expo 2023, најголемиот и најсеопфатен собир за рекламирање низ целиот свет. Шоуто се одржува во Светскиот конгресен центар Џорџија - Сала B & C на 18-20 октомври. Спојување на целата печатарска индустрија под еден покрив за да се доживее над милион квадратни метри најнова опрема, решенија и трендови на пазарот.

Jumei Acrylic беше поканет да учествува на оваа изложба, ние ќе ги донесеме нашите најпродавани акрилни производи за вас.

Подолу се информациите за нашиот штанд:

Кабина бр.:C964 

Датум: 18-ти до 20-ти октомври, 2023 година

Локација: Светски конгресен центар Џорџија - Сала B & C

Адреса:285 Ендрју Јанг Интернационален бул. NW, Атланта, GA 30313


Со нетрпение очекуваме да ве видиме!


 

Претходно: 2024 SHANGHAI APPPEXPO

Следно: Реклама 2023 година

Жешки категории