сите категории

Дома>Поддршка>Изложба

FESPA Африка 2023 година

Време: 2023-04-27 Посети: 57

Операција 20230818131843 слика

Изложбата за печатење и обележување на регионите - FESPA Африка се враќа во конгресниот центар Галагерво Јоханесбургод 13-ти до 15-ти септември 2023 година. Погодно се наоѓа заедно со Sign Africa, Africa Print и Modern Marketing Expo. Jumei Acrylic беше поканет да учествува на оваа изложба, ние ќе ги донесеме нашите најпродавани акрилни производи за вас.


Подолу се информациите за нашиот штанд:

Двете:2-Г10  

Датум на: 13-ти до 15-ти септември, 2023 година

Локација: Конгресен центар Галагер, Јоханесбург

ИЗЛОЖБЕН САЛА 2 и 3

Адреса:19 Ричардс Драјв, Мидранд, Јоханесбург 1685 година, Јужна Африка


Со нетрпение очекуваме да ве видиме!

 

Жешки категории