сите категории

Дома>Поддршка>Изложба

FESPA Global Print Expo 2023 година

Време: 2023-03-13 Посети: 126

FESPA Global Print Expo 2023 година will be held May 23-26, at Messe München, Am Messesee, 81829 München, HallsГерманија.Џумеј акриликбеше поканет да учествува на оваа изложба, ние ќе ги донесеме нашите најпродавани акрилни производи за вас.

Подолу се информациите за нашиот штанд:

Booth No: B2-A75

Date: 23th to 26th May ,2023

Fair Venue: Messe München, Am Messesee, 81829 München, Halls A1, A2, A3, B1, B2 and B3 Germany 

Со нетрпение очекуваме да ве видиме!


Жешки категории